Hacamat
Hacamat

Hacamat

 

Hacamat kelimesi Arapça anlamıyla emmek ve normal formuna döndürmek anlamına gelmektedir. Uygun zamanlarda ve düzenli olarak yapılan hacamat tedavileri vücut içerisinde olan ve vücudun atamadığı ağır metaller, toksinler, kullanılan ilaç ve gıdaların vücutta bıraktığı kötü etkiler emilerek vücudun normal formuna döndürülmesi sağlanır.


Hastalıklardan korunmanın en kolay yollarından biri olan hacamat tedavisi ağrısız, acısız ve yatak istirahatsiz yapılır bu şekilde iş gücü kaybına sebebiyet vermez. Gündelik hayatta yapılan işlere ek bir ara vermeden yapılabilmektedir.

 

    


HACAMATIN FAYDALARI NELERDİR?


* Hacamat kan üretimini düzenler.


* Bağışıklık sistemini güçlendirir.


* Dokularda ve kanda bulunan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.


* Kılcal damarlardaki tıkanıkları açar.


* Göze canlılık verir, gözün görme kabiliyetini artırır. Başından hacamat olan bir insan bunu hemen fark eder. Çünkü hacamatın etkisi hemen başlar.


* Kaslardaki ödemleri ve sertliği çözer.


* Psikolojik ve sinirsel hastalıkların tedavisinde yardımcı olur.


* Hacamat yapılan bölgedeki kan akımı canlanır, dolayısıyla bu bölgelere oksijen, hücrelere gerekli vitaminler, mineraller vs daha kolay ulaşır.


* Kan üretiminden sorumlu karaciğer, kemik iliği, dalak gibi organları uyarır.


* Değişik nedenlerden dolayı vücudun belli noktalarında biriken toksinler dışarı alındığında vücudun biyoenerjisi ve aurası normale gelir. Buda daha az uyku ve daha dinç yaşam demektir.


* Özellikle Kürek kemikleri arasına (Kahil bölgesi) yapılan hacamat lenf dolaşımını düzenler, immun (bağışıklık) sistemini aktive edeceği için vücuda dinçlik, zindelik ve hastalıklara karşı direnç kazandırır.


Bel-boyun-sırt ağrıları, kulunç, baş ağrısı, eklem ağrısı, halsizlik gibi rahatsızlıklar hacamatın en sık kullanıldığı ve en çok faydası olan şikayetler arasındadır.

 

      


istanbul avcılar hacamat,istanbul avcılar hacamat uzmanı,istanbul avcılar hacamat yapanlar,istanbul avcılar hacamat uygulaması,istanbul avcılar hacamat işleri,istanbul avcılar hacamat fiyatları,istanbul avcılar hacamat uygulama merkezi,istanbul avcılar hacamat yapanlar,istanbul avcılar güvenilir hacamat uzmanı,istanbul avcılar hacamat faydaları,istanbul avcılar hacamat nedir,istanbul avcılar hacamat merkezi,istanbul avcılar hacamat tedavisi,istanbul avcılar hacamat tedavi merkezi,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014